chybne dodane casti yoya

Otázky ohľadne tohto shopu sem.
Pucik
Hlavný moderátor

chybne dodane casti yoya

Poslaťod Pucik » 18 Okt 2011, 22:59

Dobry den,

Chcem poprosit kazdeho ktory mal chybne dodanu akukolvek cast yoya aby ma o tom informoval v PM. Okrej informacie ze sa tak stalo potrebujem vediet o ake yoyo ide, datum zakupenia a meno kupujuceho.

Dakujem

Tato

Re: chybne dodane casti yoya

Poslaťod Tato » 19 Okt 2011, 07:17

Like.

Pucik
Hlavný moderátor

Poslaťod Pucik » 19 Okt 2011, 10:10

Tato prepac ale toto ide mimo teba pretoze si nobol schpny komunikovat somnou na urovni. Prekro cil si nieco co aom schpny akceptovat a neviem ako sa k tomu postabim. Nebol si schopny skomukovat a upozornit ma na problem oktory aposobil dodavatel. Niekto iny tak urobil a ja si potrbujem overit ci to je fama alebo realtia. Pokial realita musim spisat reklamaciu na vyrobcu a ziadat vysvetlenia.

Tato

Poslaťod Tato » 19 Okt 2011, 11:59

a co to ma s tym co sme pisali ja ti len hovorim ze konecne aj nieco riesis :D

Obrázok užívateľa
m. gajdoš

Poslaťod m. gajdoš » 19 Okt 2011, 12:07

Konecne hej ? sa zobud

Pucik
Hlavný moderátor

Poslaťod Pucik » 19 Okt 2011, 12:52

konecne ja nieco riesim???, si zaslepeny svojimi zvastami, pisal som ti jasne aby si sa zobudil, preto som ti pisal aj o tovojom bratovi ked som vymenil yoyo kus za kus a nik iny by to neurobil, pisal ti chalan ktoremu som reklamoval yoyo ktore ani nebolo na reklamaciu atd.

zhola netusis kolko roklamacii a veci riesim. si tak mimo ze nemas nic iba pocity a tie su od faktov na hony vzdialene. pokial mas co povedat k tomu co som napisal pouzi PM a ries si to pokial nie prestan spamovat nezmyslami toto forum.

ja riesim a jedine ty to nevidis pretoze tvoja slepota je nekonecna
nevies o tom co ja robim z hola nic. nikdy si neprisiel sa pozriet ako to funguje, nikdy si nic nereklamoval a pouzivas iba prezumpciu viny

nikdy si nic u mna nereklamoval cizenevies posudit nic ohladne tejto veci

mlc ked nemas co povedat, nemam chut pocuvat tvoje poucovania ktore z nicoho nepramenia

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia