yoyorecreation - Sleipnir

Otázky ohľadne tohto shopu sem.
Obrázok užívateľa
matro
Hlavný moderátor
Príspevky: 3674
Registrovaný: 27 Feb 2009, 19:58
Bydlisko: Nitra
Kontakt:

yoyorecreation - Sleipnir

Poslaťod matro » 07 Mar 2013, 18:34

Sleipnir je signature model Shinya Kido, čo je jasnou známkou absolútnej stability a prvotriednosti tohoto yoya.

Koľkí z nás potrebujú yoyo, ktoré pri horizontálnych trikoch drží svoju polohu úplne sto percentne a nestráca sleeper. Sleipnir bol navrhnutý Shinya-om presne na tieto obtiažne triky. V Roku 2009 použil toto yoyo na svetových majstrovstvách a nemohlo to dopadnúť inak ako víťazstvom.

Sleipnir je prvotriedne vysústružený a vyvážený, čim je firma Yoyorecreation povestná. Je to yoyo absolútnej špičky, jeho 65 gramov je rozložených tak precízne, že miestami netušíte či sa yoyo ešte točí, pretože sa jednoducho ani nezachvie. Sleipnir je prvým yoyom v ktorom Yoyorecreation použili Hliník 7075! Tento materiál je výborný pre povrchové úpravy, nečakajte preto že by na yoyi boli škvrnky, jeho povrch je jednoliaty a iba umocňuje to čo YOYORECREATION zosobňuje - čistotu, presnosť a najlepšie vlastnosti.

Ani pri silnom hode nečakajte nakláňanie, to yoyo ako keby visí vo vzduchu. Takéto yoyo Vám ukáže, že triky, ktoré sa Vám zdali ťažké, sú v skutočnosti základné a začnete mieriť vyššie a vyššie.

Tieto yoyá su pre profesionálnych hráčov a pre hráčov, ktorí si yoyá dokážu vážiť. Oska vyrobená z TITANU je pevnejšia ako Hlinik 7075, z tohoto dôvodu nepatrí do rúk sústavným rozoberačom a chronickym odkrúcačom!

Toto yoyo je skvost a luxus, nie hračka ktorú 100x denne otvorím.

dostupný je v dvoch farbách:
oranžovej: http://shop.yo-yo.sk/produkty/514-sleip ... nzova.html
a TAKE THAT edícia: http://shop.yo-yo.sk/produkty/515-sleip ... nzova.html

Matio už dlhší čas používa Sleipnir, sledujte to čo s ním dokáže...


Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia

cron