yoyorecreation - Gleipnir

Otázky ohľadne tohto shopu sem.
Obrázok užívateľa
matro
Hlavný moderátor
Príspevky: 3674
Registrovaný: 27 Feb 2009, 19:58
Bydlisko: Nitra
Kontakt:

yoyorecreation - Gleipnir

Poslaťod matro » 07 Mar 2013, 18:36

Poznáte ten pocit ked chcete napísať niečo o yoyi ktoré považujete za vynikajuce, keď sa bojíte niečo napisať aby to nebolo málo? No skusme to...

Gleipnir je rozhodne jedno z najobľúbenejších yoyí, ktore Yoyorecreation ponúka. Ostrý a rovný profil, ktorý je tak úžasne použitý v Sleipnirovi je použitý aj v Gleipnirovi. Ktomu nová hmotnosť, jej rozloženie a je tu niečo čím je Yoyorecreation preslávené. Narodilo sa yoyo, ktoré ak si vyskúšate, tak ste podľahli. Vyváženie bez kompromisov, povrchová úprava bez najmenšej vady, proste pocit, ako keby ste Vy boli poctení že s Gleipnirom možete hádzať..

Kašlať na tieto popisky, k takýmto yoyám to nejde. Máme tu popisovať, ako s tým idú horizontály, alebo ako toto yoyo pláve vo vzduchu? Každý yoyer vie, čo znamená Yoyorecreation a bol ohúrený, keď si Sleipnir skúsil, ale len niektorí sa usmievajú, pretože ho majú vo svojej zbierke. Skúste sa ich spýtať, či ho predajú a sledujte tu hrôzu v ich očiach pri tejto predstave.

Tieto yoyá su pre profesionálnych hráčov a pre hráčov, ktorí si yoyá dokážu vážiť. Oska vyrobená z TITANU je pevnejšia ako Hlinik 7075, z tohoto dôvodu nepatrí do rúk sústavným rozoberačom a chronickym odkrúcačom!

Toto yoyo je skvost a luxus, nie hračka ktorú 100x denne otvorím.

na shope ho máme v modrej farbe: http://shop.yo-yo.sk/produkty/513-gleipnir-modra.html


Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia

cron