Matne yoyo

Upravili ste vašemu yoyu vzhľad? Pochvalte sa s ním!
lulu99

Matne yoyo

Poslaťod lulu99 » 04 Aug 2014, 19:34

Caute, chcem prestriekat yoyo na matnu ciernu len neviem s cim, chcem tam dat ruzovy splash, bude stacit aj lak na nechty? a mam ho zbrusit, deanodizovat ci stacy na povodnu farbu? Za odpovede dik :)

Obrázok užívateľa
danbel
Kontakt:

Re: Matne yoyo

Poslaťod danbel » 04 Aug 2014, 22:51

Ako najdes vo fore, pokial neriesis zasadny problem, tak nefarby, nestriekaj pokial nemas skusenost a pouzivaj tak ako je.
TO je rada od Adama, ktory uz nejake to yoyo moddoval.

Inak na youtube najdes kopec navodou.
Vratane deanodizacie.

lulu99

Poslaťod lulu99 » 04 Aug 2014, 23:33

to moje je moc odingovane a chcem ho mat tmave s kriklavymi doplnkami(hubstack,pady,string) vyzera to potom podla mna tak "profesionalne" :D

lulu99

Poslaťod lulu99 » 04 Aug 2014, 23:33

to moje je moc odingovane a chcem ho mat tmave s kriklavymi doplnkami(hubstack,pady,string) vyzera to potom podla mna tak "profesionalne" :D

Obrázok užívateľa
danbel
Kontakt:

Poslaťod danbel » 05 Aug 2014, 14:09

Potom by bolo vhodne dostat staru farbu dolu.
Idealne deanodizaciou (bez loziska, padov atd.). Kedze budes pracovat s chemikáliami, je vhodne, aby spolupracoval druhy zodpovedny clovek - dospely

Po deanodizacii a ocisteni mozes striekat.
Znovu mysli na to, ze ked si farbou nastriekas priestor pre lozisko, tak budes mat problem lozisko vratit spat.
Ked nastriekas farbu nerovnomerne, bude ti yoyo vybrovat.
To iste plati o laku na nehry. Ked das na jednu stranu vacsiu vrstvu, budes mat problem.

HLadaj aj tu na fore info ako kto postupoval, ake mal problemy nez sa do niecoho pustis. Usetris si starosti.
A osobne by som nasiel nejakého sikovneho cloveka co vie pracovat s farbu (autolak, strikanie nabitku, ....) a tam chodil na radu.

Dan

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia