Nekašlite nato!

Všeobecná diskusia o yoyovaní.
Obrázok užívateľa
adamyoyo

Nekašlite nato!

Poslaťod adamyoyo » 15 Feb 2014, 14:13

Dnes som tak nad tým rozmýšlal, pred pár mesiacmi bola aktivita pravdepodobne na vrchole. Od vtedy len a len upadá. Neprestávajte yoyovať! Kolko z vás malo taký talent že keby sa toho držíte tak ste medzi najlepšími. Mrzí ma aj to že už nejsu žiadne seshny, žiadne súťaže a hlavne žiadne videá. Ano , ja ich nerobím teraz ale to len preto že makám každodene na nových veciach. Bez toho že nebudete yoyovať nove veci nikdy nevymyslíte. A chápem aj to že už nemá nikto chuť nič organizovať (lebo na tom nič nezarobí jedine tak prerobí) rozhodol som sa že niečo zorganizujem v nitre pravdepodobne. Prosim neprestavajte yoyovať a držme pokope ako komunita. Dakujempeknee

Obrázok užívateľa
m. gajdoš

Re: Nekašlite nato!

Poslaťod m. gajdoš » 15 Feb 2014, 18:11

Odpisem ti na tuto temu zajtra. Dnes po celodennom soferovani nemam silu .

Obrázok užívateľa
Jano23

Poslaťod Jano23 » 16 Feb 2014, 18:14

tiež ma mrzí, že takto komunita padla.... Keď si porovnám počet súťažiacich na ZYYC 2012 (bez ohľadu na zahraničných yoyerov) a Battle 2013 tak ma až mrazí.... Každopádne ak sa tento rok naskytne nejaká súťaž, ktorá netrafí maturity tak veľmi rád prídem.

Obrázok užívateľa
danbel
Kontakt:

Poslaťod danbel » 16 Feb 2014, 20:12

Suhlasim s vami.
Cela komunita sa nejak roztratila.
Velka cast z yoyerov je na vysokej skole, maturuje, alebo chodia do prace a zrazu jič. Ziadna aktivita.
Ja zacinam zistovat, kolko by stala nejaka sala na okraju Blavy, alebo v satelitnej dedine s dostupnostou primestskej dopravy, kde by mohli byt preteky.

Pokial budu v Nitre a bude to v termine, kedy mozem, urcite s Matejom prideme.

Na FB je skupina SYS ( Slovak yoyo session), kde by sme sa mali informovat o akciach.
https://www.facebook.com/groups/639018849478478/

Dan

Pucik
Hlavný moderátor

Poslaťod Pucik » 18 Feb 2014, 20:12

vzdy moze byt este ten mazak v nitre, resp ak sa zhodnoti ze nitra nema zmysel moze byt aj v BA, nemyslim si ze niekto najde silu ho organizovat a ak sa podujmes na to ty budeme urcite radi

ano je to zle, kazdy den robim s yoyovanim a vidim ze mam tak akurat dost a neviem robit uz nic naviac. preto pokial sa ostatnych veci nechytia dalsi nic tu nebude. treba robit nie ked veci idu lahko ale ked to ide tazko

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 3 a 0 hostia