Something - Benson Fok

Novinky zo sveta yoyoingu a vaše recenzie nových yoyi čo si o nich myslite a hoďte foto.
Obrázok užívateľa
matro
Hlavný moderátor
Kontakt:

Something - Benson Fok

Poslaťod matro » 03 Sep 2013, 19:46

Something team sa opäť rozrástol! Najnovším členom sa stal Benson Fok z Hong Kong-u!

Obrázok

Benson je 2-majster Číny a takisto 2-násobný majster Hong Kongu!
Svoj druhý titul majstra Hong Kongu získal len nedávno. Tu je jeho freestyle.

Prvý titul získal v roku 2012!

Víťazný freestyle z China YoYo Nationals 2012!

Darí sa mu však aj na väčších podujatiach. Na Majstrovstvách Ázie skončil tento rok 13.

O rok predtým dokonca 7!

7.miesto obsadil aj na World YoYo Conteste 2012!

Obrázok užívateľa
nicolas.z

Re: Something - Benson Fok

Poslaťod nicolas.z » 04 Sep 2013, 20:14

nepáči sa mi že sa vysral na yoyorecreation, trápne klamal že to kvôli tomu že nieje v kontakte s ostatnými členmi týmu. šak čo tuna má aspoň chiu na druhim konci sveta pár krpcov pod 14 rokov a suzukiho ktorý mu odpíše raz za rok...

Obrázok užívateľa
matro
Hlavný moderátor
Kontakt:

Poslaťod matro » 05 Sep 2013, 18:41

prečo myslíš že trápne klamal a prečo by mu mal Suzuki odpisovať raz za rok? A nemá something prevažnú väčšinu členov teamu v Japonsku, ktorý nie je na druhom konci sveta?
Nie že by som chcel vyrývať len ma to zaujíma ;)

Tu je inak nové video od Bensona!

Obrázok užívateľa
nicolas.z

Poslaťod nicolas.z » 07 Sep 2013, 12:58

tak on je z číny to s tým druhým koncom sveta som myslel obrazne. ale proste za dvôvod odchodu uviedol že nieje v kontakte s ostatnými členmi týmu. 1. keď hocikedy napíšem akému kolvek členovi týmu yoyorecreation vždy mi odpíše s tatsuyom ryosukem aj ryotom som si písal už niekoľko krát... 2. a čo teraz je v something tak sa niečo zmení? všetci sú zase z japonska a jeden zo singapúru takto bude mať lepší kontakt? proste to je pípovina a odyšiel len preto že ho yyr už nebavil alebo ja neviem. kengo ho podporoval jak sa len dalo suzukiho keď sa spýtaš niečo o chiovi tak si rád že vie kto to je... suzuki sa s ním baviť nebude lebo je to namyslený toto... po európskych som naňho úplne zmenil názor.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia