CLYW - Gnarwal 2

Novinky zo sveta yoyoingu a vaše recenzie nových yoyi čo si o nich myslite a hoďte foto.
Obrázok užívateľa
matro
Hlavný moderátor
Príspevky: 3674
Registrovaný: 27 Feb 2009, 19:58
Bydlisko: Nitra
Kontakt:

CLYW - Gnarwal 2

Poslaťod matro » 19 Sep 2013, 21:40

V poslednej dobe sa o CLYWe hovorilo hlavne v spojitosti s ich prvým plasťákom - Yeti. Ale Chris popritom stihol pracovať aj na ďalšej novinke a tou je Gnarwal 2!
Ten vychádza s Gnarwalu 1, ak ho tak môžem nazvať, s niekoľkými úpravami aby toto yoyo išlo s "dobou."
Nový Gnarwal je teda o niečo širší a bola pridaná aj nejaká tá váha na boky yoya (stále sa pohybuje okolo 65 gramov) čo zaručuje stabilnosť a samozrejme dlhý sleep. Rozšíraná bola aj catch zóna aby sa sním dali v pohode a bez obáv z missov dávať aj tie ťažšie triky.
Presné rozmery a dátum releasu sa dozvieme čoskoro.

Obrázok

oficiálne vyhlásenie od CLYWu

CLYW píše:I felt the Gnarwhal was a perfect size and shape, but it needed an update to keep up with our new models. Adding some more rim weight would increase those spin times and make it more stable. So I revised the design and made it a hair wider, and the walls were optimized for maximum rim weight and strength. The weight was kept around 65.5g, making it perfect for speed and nimble enough for plane breaking tricks. The catch zone is a little wider as well to make it easier to fly through tricks without having to worry about missing a string. I’m really happy with what we came up with: the Gnarwhal 2 is perfect for competition and can keep that spin going while learning those more advanced Cabin Tutorials. Full specs and release info coming soon.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia

cron