Metal yoyo za rozumnu cenu a nie uplne unresponsive.

Tu sa pýtajte na yoya a yoyo prislusenstvo, ktore by ste si chceli kupit ale neviete sa rozhodnut pre ake.
T-23lol

Metal yoyo za rozumnu cenu a nie uplne unresponsive.

Poslaťod T-23lol » 12 Júl 2013, 23:23

Ahojte, som novym nadšencom do yoya. Mal som jedno (moje jediné) asi deň požičané, bolo to Metal Drifter od Duncan a páčilo sa mi že sa s ním dal urobiť v pohode trik pre unresposive yoyá a zároveň pekne vybehlo do ruky na cuknutie. Chcel by som teda asi butterfly yoyo ktoré by bolo tak isto kovové (plastové sa mi moc nepáčia), s podobnými vlastnosťami s čo najnižšou cenou. Super by bolo aj ak by malo zo základu konkávne ložisko aby lepšie držalo rovnováhu. Neviem či sa také vôbec dá nájsť. Velmi dobré ceny majú yoyá od Magic Yoyo a dájú sa za pár korun zohnať vo vela shopoch ale všetky čo som pozeral tak sú písané ako unresponsive takže by sa na cuknutie asi nemali vôbec vrátit a to nechcem. Alebo sú medzi nimi aj také ktoré by sa mohli chovaním podobať na metal drifter čo som mal v rukách?

Ak mi viete poradiť ktoré od Magic yoyo kúpiť prípadne nejaké s mnou požadovanými vlastnosťami dajte prosím vedieť. Dikes a čaute :)

PS: Viem že sa ponúka rada "kúp Metal driftera" ale toho nechcem. Chcem mať niečo iné ako ludia okolo mňa a farbenie driftera sa mi moc nelúbi.

Lucas012
Kontakt:

Re: Metal yoyo za rozumnu cenu a nie uplne unresponsive.

Poslaťod Lucas012 » 13 Júl 2013, 07:46

Podľa môjho názoru asi nič podobné nenájdeš .. Jedine kúpiť kovák a naučiť sa bind .. Inak aká je pre teba rozumná cena ? 30-50€ .. ?
Lucas

Pucik
Hlavný moderátor

Poslaťod Pucik » 15 Júl 2013, 19:44

Paradoxne chces dve proctichodne veci, konkavne lozisko ktore drzi string co najdalej od stran loziska a na druhu stranu aby ti to slo na trhnutie.

Bind je cesta ktorou chod, dovtedy si mozes na lozisko natocit dve slucky

Magic Yoya si pridi vyskusat do Yoyohousu, urcite si niake odnesies

Obrázok užívateľa
m. gajdoš

Poslaťod m. gajdoš » 15 Júl 2013, 20:46

Dojdi do yoyohousu daco vymyslime :)

Obrázok užívateľa
m. gajdoš

Poslaťod m. gajdoš » 15 Júl 2013, 20:47

pozri si yoyo speed dial to je taky kompromis a mozno riesenie pre teba

T-23lol

Poslaťod T-23lol » 16 Júl 2013, 22:00

čaute, dakujem za rady. Bohu žial do BA nemam momentalne cestu takže to bdue trocha problém. rozmýšlal som skorej nad obejdnaním. Zaujímalo by ma iba jedna vec ešte ... Pokial to správne chápem tak yoyo je unresponsive dosť podla toho aká je medzera medzi jeho častami. Z toho mi tak trocha vyplíva že sa asi dá kúpiť viacero šírok ložísk a podla toho aké široké tam je by sa malo yoyo správať, správne? Bolo by teda možné kúpiť si unresponsive yoyo a zatial na učenie prípadne ked budem mať náladu si tam prehodiť užšie ložisko prípadne zmeniť tú stredovú osku ak by bolo potrebné alebo niečo na ten štýl? Ak áno vedeli by ste mi povedať aké ložisko a prípadne iné relatívne rýchlo a jednoducho menitelné súčasti by som potreboval na to aby som spravil z Magic YOYO T6 aspon ciastocne responsive yoyo a aké na N9?

Prípadne ešte som sa dočital niečo o silikónovaní, može byť že sa tým zvýši o response na úroveň že na silnejšie trhnutie pôvodne unresponsive yoyo zabere ?

Vopred ďakujem a prepáčte ak su moje otázky odveci a otravujem s blbinami :)

Pucik
Hlavný moderátor

Poslaťod Pucik » 17 Júl 2013, 11:44

presne takto to ma riesena Deluxe edicia 888 a G5 v baleni maju aj uzke lozisko a ty si zvolis co chces

T-23lol

Poslaťod T-23lol » 21 Júl 2013, 18:10

Okej, ďakujem za rady. kúpim tú T5ku a uvidím :), zatial sa majte.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia