Cesta ako si znicit YOYO = Necitat forum

Začnite s yoyom
Pucik
Hlavný moderátor

Cesta ako si znicit YOYO = Necitat forum

Poslaťod Pucik » 28 Feb 2011, 09:29

cawko pucik
nevies mi povedat co mam si spravit s yoyom aby sa mi ryhlejsie krutilo a tak hucalo?
lebo kamos mi poradil dajjaky olej alebo ako sa to vola a jemu ide fajne
YOYER

pozri kludne si tam narvy aj vazelinu, vsetko je o tom na fore napisane.
Cistit zipom nemazat nicim. Nemozem ti uz poradi tnic ine ako radim dookola na fore.
Porsak tiez huci a nebudes mu davat novy vyfuk koli tomu lebo by si mu ubral vykon.

Pucik

ja som si ho vcera dal do oleja na varenie do slnecnicoveho oleja som skusil a seste pomalsie sa mi kruti hodim poradne a nic stale pomaly dnes si idem kupit zippobenzim myslis sa mi to napravi?
YOYER

AKO SI ODPISAT YOYO
Toto je klasicky pripad zaciatocnickej chyby, malo skusenosti, odmietanie fora a yoyo moze byt v kosi
A kde sa stala chyba? Necital forum.

1: Rady ktore su tu na FORE su overene, cokolvek ine vam moze znicit yoyo.
2: Citajte a vstrebavajte informacie ktore su napisane
3: Pouzivajte SEARCH, v tomto pripade stacilo zadat slovo citit alebo cistenie a prebehnut si prispevky v sekciach.
4: Zmenit iba jednu vec v postupe moze byt rozdiel asi ako ked ti da facku matka alebo otec. Rozdiel nepatrny, vysledok prekvapujuci.
5: Ked nepomoze SEARCH pohladaj manualne. V tomto pripade sa tomu venuju 3 sekcie Preco, Ako a Cim cistit.
a dalsie dva prispevky kde sa to riesilo. Informacie sa nachadzaju na fore...
6: Mysli na to ze zasahom do yoya prichadzas o zaruku, daj tomu cas uc sa triky.

Rada na zaver. Ak mi sem napiseme zippo benzin znamena to ZIPPO BENZIN nie niaky benzin co mame v garazi.
Ak napiseme na spicku spendlika len potriet gulicky olejom na yoya, nezname na to Heliol ale olej urceny specialne na yoya. V tomto je zakopana podstata informacie.

Pucik
Hlavný moderátor

Re: Cesta ako si znicit YOYO = Necitat forum

Poslaťod Pucik » 28 Feb 2011, 14:36

Správa:

peter dakujem za zalozenie temy pre * ako si znicit yo-yo, len ta poprosim o trochu menej uprimnosti lebo som si soplom zadrbal monitor. Viem ze to nie je jednoduche a obdivujem ta za trpezlivost, no od teraz by som to riesil cez ban, aby nam ta nedrblo uz takeho mladeho. S uctou verny citatel fora Miffko

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia