Slovenské rekordy.

Všetky info ohľadne SYN tu!
Obrázok užívateľa
Matio
Admin
Kontakt:

Slovenské rekordy.

Poslaťod Matio » 02 Jún 2009, 19:44

Čo by ste povedali na to, keby sme skúsili stanoviť na majstrovstvách slovenské rekordy, podobne ako sa to robí trebárs na YYMČR.

Zaujíma ma hlavne Peťov názor.

Killswitch
Admin
Kontakt:

Re: Slovenské rekordy.

Poslaťod Killswitch » 03 Jún 2009, 01:16

ked ta zaujima hlavne petov nazor, co takto mu napisat na mail? a nie zakladat tu temu...

teda moj nazor...neviem ci to neni zbytocne...a tie rekordy by sa mali robit na tie triky ktore su officialne na rekordy.
ale podla mna tym ze este slovenska yoyo scena neni bohvie ako rozvinuty co sa skillu tyka tak to by som este nechal tak...aj tak ludia mozu ist prekonavat ceske rekordy.

Obrázok užívateľa
Matio
Admin
Kontakt:

Poslaťod Matio » 03 Jún 2009, 08:50

Pretože ma zaujíma aj názor ostatných, čiže aj tvoj (: , ale Peťo je v podstate jediný, kto to môže povoliť, pretože od neho závisí program majstrovstiev.

A české rekordy sú české. To už by sme rovno mohli prekonávať tie svetové. Podľa mňa je vždy fajn mať stanovený nejaký rekord. Potom sa aj človek, čo yoyuje len sám doma, môže porovnať s ostatnými a môže to byť pre neho sranda.

Inak jasné, myslel som presne na triky, ktoré sú určené na rekordy.

Obrázok užívateľa
PeterBA
Zakladateľ Yo-Yo.sk
Kontakt:

Poslaťod PeterBA » 03 Jún 2009, 09:15

je to urcite dobry napad,
neni problem to zorganizovat. Mohli by sme to tam natrepat do toho programu, kedze som skratil freestyle na 2 min.
Je fajn ked je to pod hlavickou nejakeho zdruzenia (ako, slovenska yoyo asociacia-ale tu sa mi zatial nechce zakladat, ked je nas 5 a pol), ale kludne by to mohlo byt pod hlavickou YOYO.SK.
Zoberie si to niekto na starost? Ja mam toho viac nez dost. Je treba zabezpecit minimalne jedny stopky a jedno "kliker" a dvoch ludi (mozu to byt rozhodcovia z Ciech-popytam sa).
Stanovujem zatial tieto triky.
-Eli Hops, hands must touch.
-Iron Whips
-Off String Whips
-Suicides, Consecutive until extinction. Player must use same finger to catch all suicides.
-Inside Loops

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia