ASYM - miesto konania

Všetky info ohľadne SYN tu!
Pucik
Hlavný moderátor
Príspevky: 4522
Registrovaný: 26 Feb 2009, 23:07
Bydlisko: Bratislava

ASYM - miesto konania

Poslaťod Pucik » 21 Máj 2010, 12:00

Takze mame vybaveny priestor na Slovensko Rakuske Yoyo Majstrovstva.
Tato tema je zalozena iba na miesto konania ine otazky a prispevky budu zmazane.

MIESTO KONANIA: DK Kramáre
Adresa: Stromová 18, Bratislava

Miesto na Parkovanie: Oproti v office budove je parkovisko cez vikend zadarmo, dalsia moznost v sidlisku nad DK, neparkujte za DK na vyhradenych miestach pre posilnovnu.

Spoje z vlakovej stanice: 206,212,204.
Spoje z Autobusovej stanice: autobusom 21 pod vlakovu stanicu odtial prestup na vyssie popisane spoje.

Autom: Celym obchvatom Bratislavy smer BRNO az po most Lafrankony, za mostom doprava na PATRONKA, MLYNSKA DOLINA. Dve svetelne krizovatky rovno az na kopec KRAMARE. Sto metrov za najvyssim miestom Kramarov po lavej strane za svetelnou krizovatkou - nova budova.
Obrázok

Pre stalice: Nad Obludou hore na kopci.

TU MAPA

SK BNM riadi aj Dom kultúry Kramáre, ktorý v roku 2002 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a stal sa z neho moderný stánok kultúry. V budove sa nachádza pobočka Knižnice BNM a klub dôchodcov. Dom kultúry poskytuje mladým rodinám s deťmi veľké možnosti kultúrneho vyžitia. Pre detského diváka tu organizujeme divadelné predstavenia, súťaže, karnevaly, výchovné koncerty, zvykoslovné pásma. Deti i rodičia majú možnosť navštevovať záujmové krúžky jazykové, tanečné, hudobné, výtvarné a pod. Pre dospelých návštevníkov organizujeme koncerty operetných umelcov, populárnej hudby, divadlo jedného herca. Vystriedalo sa tu už mnoho umelcov, napríklad speváci manželia Benkovci, Zdeno Sychra, Marcela Laiferová, Jozef Benedik, Ivan Ožvat, Peter Stašák. Najznámejším podujatím a na Slovensku ojedinelým, je Poetický večer pri sviečkach, ktorý už 19 rokov pripravuje a uvádza vynikajúci herec, recitátor aj režisér Juraj Sarvaš a samozrejme YOYO majstrovstva Slovenskej Republiky.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 1 a 0 hostia

cron