¨Nešpiňme si do vlastných radov!!!!!¨

Máte problémy s yoyom? Yoyo sa vracia na trhnutie, ložisko vydáva zvláštne zvuky, a tak ďalej... Toto je sekcia kde sa máte pýtať.
miffko

¨Nešpiňme si do vlastných radov!!!!!¨

Poslaťod miffko » 30 Sep 2013, 11:23

Áno dávam to sem, lebo to považujem za problém a to problém VEĽKÝ!
Situácia začína byť neúnosná.
Okrem ľudí, čo sa chodia radi zabaviť a sú vďačný za každú možnú príležitosť sa nám vo vlastných radoch pohybujú hyeny. Inak, ako hyenizmus sa to nazvať nedá.
Na poslednej akcií (SYN13) to podľa mňa dosiahlo už úplný vrchol, nakoľko sa nejednalo o ojedinelú záležitosť - ja osobne viem o štyroch prípadoch. Neviem pochopiť, ako je vôbec možné, že niekto naberie odvahu a zachová sa ako prachsprostý zlodej voči svojim priateľom a známym.

Aby sa na Vašej vlastnej akcií kradli nie len joja, ale aj telefóny a peniaze priamo z tašiek a penaženiek je už úplný extrém.

Preto vyzývam každého, kto má znalosť o niekom, čo sa vyššie spomínaných vecí dopustili, popr. maju dôkaz, aby mi bez strachu napísal PM. Zaručujem úplnú anonymitu. Odpadu sa treba zbaviť včas, aby sme tu nemali z toho smetisko.

Yo-Yo je zábava pre každého, no nie pre ľudí čo si to nezaslúžia a netolerujú ostatných, preto ¨NENECHAJME SI ŠPINIŤ DO VLASTNÉHO!!!!¨

Keep calm and throw yo-yo

Miffko

Pucik
Hlavný moderátor

Re: ¨Nešpiňme si do vlastných radov!!!!!¨

Poslaťod Pucik » 30 Sep 2013, 18:13

mne z duse hovoris.
netusil som ze sa stratilo nic ine ako kufrik

Obrázok užívateľa
timo10kil

Poslaťod timo10kil » 30 Sep 2013, 18:45

je to az nechutne co clovek dokaze , dufam ze sa ti co kradli sa uvedomia ale o tom pochybujem na spinu sa musi tvrdo , je to hanba a nerobi to dobry dojem o Slovensku v ostatnych krajinach....

Obrázok užívateľa
Jano23

Poslaťod Jano23 » 01 Okt 2013, 18:16

Mne najviac prišlo ľúto Mareka Mihóka... Meral ďalekú cestu z východu na majstráky a prišiel o jedno veľmi vzácne yoyo + 1 jedno ďalšie a stringy. A liezť niekomu do osobných vecí a peňaženky tak to je už extrém. Bohužiaľ, nájdu sa aj takí, len ma sere, že sú to čierne ovce medzi nami. Inak ja som tiež na SYYCi prišiel skoro o Supernovu, ktorú som mal v taške.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia