Krátky sleeptime

Máte problémy s yoyom? Yoyo sa vracia na trhnutie, ložisko vydáva zvláštne zvuky, a tak ďalej... Toto je sekcia kde sa máte pýtať.
jLubomir

Krátky sleeptime

Poslaťod jLubomir » 16 Mar 2017, 14:16

Mám yoyo yoyofactory one a má krátky sleeptime preto sa chcem spýtať že čo mám robiť aby som ho predĺžil? Lebo v dôsledku toho sa mi ťažšie učia triky keďže som začiatočník a nedajú sa ani veľmi kombinovať.

Pucik
Hlavný moderátor

Re: Krátky sleeptime

Poslaťod Pucik » 17 Apr 2017, 21:23

Ahoj,
yoyo one ma dve loziska. Uzke lozisko ma vseobecne slabsi sleep, ak pouzivas siroke a stale mas maly sleep time mas viacej moznosti.

1: lozisko je este nevybehane a ten olej ktory tam je je tuhy a spomaluje to tocenie
2: lozisko mas starsie a spinave treba ho vycistit
3: slabo hadzes, zaciatocnikom sa stava ze maju zlu techniku alebo su este nevyhadzany a yoyo sa im toci do strany cim sa brzdi alebo nemaju spravny svih, neviem ako na tom si

Skus napisat kolko sekund sa ti toci cca teraz, aby si za slaby sleep nepovazoval minutu

jLubomir

Poslaťod jLubomir » 18 Apr 2017, 09:13

Mne sa skôr točí do strany
Čiže asi moja chyba
A mám úzke ložisko tak skúsim dať to široké

Pucik
Hlavný moderátor

Poslaťod Pucik » 19 Apr 2017, 10:43

ak sa ti toci do strany je to tym ze nemas spravne prsty pri hodeni yoya.
pouzivaj 3 prsty. ukazovak a prstennik musia byt tesne vedla prostrednika. prostrednik v strede yoya, pozor na to aby jeden z bocnych prstov nechytal yoyo z boku. yoyo drz pred hodom palcom voci prostredniku. akonahle zatlacis pri odhode jednym z bocnych prstov viac tak sa yoyo zacne naklapat po chvilke na stranu.

Ak das siroke lozisko yoyo sa ti bude vracat iba na bind.

Späť na

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2 a 0 hostia